XVIІ Міжнародний економічний форум – огляд заходу

26 жовтня 2017 року в місті Львові розпочався XVIІ Міжнародний економічний форум “Львівщина – локомотив промислової революції в Україні”, де делегатом від Фірми є Олександр Чумак.

В цілому даний економічний форум вже став традиційною платформою для дискусій між українськими та європейськими інвесторами з одного боку та представниками влади з іншого.

Відкрив захід Роман Матис, керівник управління залучення інвестицій Львівської обласної державної адміністрації. Після вітального слова Романа Матиса, до мікрофону був запрошений перший віце-прем’єр-міністра Степан Кубів, який зачитав вітальне слово прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та розповів про кроки Уряду щодо боротьби з корупцією. Кубів також навів економічні показники, які демонструють перехід економіки України від моделі проїдання до моделі розвитку.

Далі до слова запросили іноземного гостя Міністра сільського господарства Латвії Яніса Дуклавса. Пан міністр зазначив, що Львів це місто яке вміє знаходити спільну мову з інвестором і є прикладом для інших регіонів Україні і навіть зарубіжжя. Яніс Дуклавс зазначив, що латвійський бізнес вже вкладає гроші в економіку України, зокрема в проекти аграрного сектору та відновлювальної енергетики.

О 10:50 год. виступив голова Львівської ОДА Олег Синютка, який розповів про кроки місцевої вертикалі виконавчої гілки влади в питаннях залучення інвестиції. Завершив пан Синютка свою промову словами: «Нам потрібна Львівщина і нам потрібна Україна як територія без корупції».

Також про кроки місцевої влади в питаннях боротьби з корупцією розповів Олександр Ганущин – голова Львівської обласної ради.

Також зі словом виступили голова Комітету Верхової Ради з питань промислової політики Віктор Галасюк та народний депутат Ярослав Дубневич.

О 12:00 годині відбулось урочисте підписання протоколу про наміри між групою компанії «Еко-Оптіма» та Львівською ОДА щодо будівництва в 2018 році вітрової електростанції в Сокалі.

На кава-брейку Олександр Чумак мав розмову з міністром сільського господарства Латвії Янісом Дуклавсом, який поділився особливостями законодавчого регулювання ринку сільськогосподарських земель в Латвії та дав цінні поради в питаннях повноцінного запуску ринку землі в Україні.


Автор: Олександр Чумак, головний спеціаліст з податкової практики Фірми